Asem Logo

Asem Logo

Asem Müzik ve Sanat Merkezi

Özel Asem Müzik ve Sanat Merkezi, Saadet Güvenç tarafından 1998 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak İstanbul Avcılar'da kuruldu. Müzik eğitimi ve Enstrüman dersleriyle faaliyetine başladı.

O tarihten beri yüzlerce öğrenciyi müzik alanında yetkin halde yetiştirmiş, nesilden nesile üç kuşak boyunca bugünlere gelmeyi başarmış. Her zaman özel bir konservatuar tadında ve sanat merkezi, eğitim yuvası olarak tüm samimiyetiyle, disiplinli, ilkeli eğitim veren bir kurum olmuştur.

Sloganımız  " Biz kocaman bir aileyiz" düsturu ile her geçen gün büyümeye, serpilmeye, daha çok sanat severe ulaşmaya devam etmektedir. Öğretmen kadromuz, konservatuarı kazanan ve müziği, kariyerinde mesleği edinen öğrencilerimiz, mihenk taşları gibi dizilmişlerdir.

Asem Müzik ve Sanat Merkezi'nin temel ilkesi; Müzik eğitiminde öğrencileriyle yol alırken onları, özgüven ve kişilik sahibi, insana, doğaya ve hayata saygılı, kendini ifade etme ve temsil etme yeteneği yüksek, aktif bireyler yetiştirmektir. Her bir öğrencimiz, gelecekte sanat alanında birer cevher olarak yerlerini alacaklardır.

Henüz Asem Müzik ailesi ile tanışıp yeni bir enstrüman öğrenmediyseniz deneyimlemelisiniz. Online eğitimde nerde olursanız olun geliştirdiğimiz metodlarımızla kolaylıkla Enstrüman öğrenebilirsiniz.!